V pondělí 18. 5. jsme zahájili 5. ročník Zlaté ligy. Na stadionu při Sportovním gymnáziu Ludvíka Daňka proběhl 1. mítink pro přípravky spolu s vloženými závody pro starší kategorie. Atletické přípravky čekaly disciplíny: 60 m, dálka, kriket a 300 m/600 m. Zároveň také proběhly vložené závody žactva a dorostu (60 m, 60 m př., koule a čtyřboj).

Na rozdíl od chladného víkendu atletům přálo slunečné počasí. A tak jsme mohli vidět mnoho krásných výkonů mladých atletů.

Všem zúčastněným gratulujeme a fanouškům děkujeme za podporu atletů.

Těšíme se za měsíc v pondělí 8. 6. na viděnou při 2. mítinku!

Výsledky: https://online.atletika.cz/vysledky/89578

Fotoalbum od Natalia Jagelská: https://www.rajce.idnes.cz/…/i-mitink-zlate-ligy…