Milé atletky, milí atleti, vážení trenéři, rodiče, přátelé klubu a vy všichni, kteří se věnujete dění kolem atletiky, jak v našem klubu, tak zejména v Brně a jeho okolí a na celé velké Moravě.

Doba není jednoduchá, všichni vidíme a cítíme, že nás pandemie zasáhla a mění naše životy. Až do letošního roku si nikdo z nás nepřipouštěl, že bychom museli žít v mantinelech. Dotklo se to nejen naší práce, ale také kontaktu s lidmi, které máme rádi. Omezilo to, ať už naši trenérskou profesi, nebo jen naši milou volnočasovou aktivitu. Sport máme pod kůží a v současné době atletiku již po několikáté v řadě vykonáváme obtížně. Ale i když je to činnost, která je našim srdcím blízká, není středobodem vesmíru a je tu spousta dalších důležitějších věcí, které jako lidstvo musíme zvládnout. Sport nás otužuje a dělá silnějšími a já pěvně věřím, že právě tato skutečnost nás přenese přes horší časy. Sport je tréninkem pro těžká období, my jsme dobře trénovaní a zvládneme to. Bude zase dobře na světě.

Chtěl bych poděkovat všem našim partnerům a sponzorům, kteří za námi dlouhodobě stojí a také všem lidem v klubu i mimo něj, kteří se zasloužili o skvělé výsledky, kterých jsme letos dosáhli. V tomto těžkém roce jsme získali symbolický 20. titul mistryň ČR družstev juniorek v řadě. S příchodem nového roku budeme bojovat stejně tvrdě jako doposud v nejlepším duchu fair play.

Vážení přátelé, touto cestou bych Vám chtěl popřát krásné a veselé Vánoce a do nového roku 2021 pevné zdraví, spoustu vnitřní síly, trpělivosti a odhodlání.

 

Za AK Olymp Brno

Tomáš Klíma