Počasí, že bys psa nevyhnal…

Tak by se dala charakterizovat neděle 17. 5. v Ostravě a 1. kolo atletické extraligy. Celý dén déšť, teplota 8 stupňů a k tomu spousta zdravotních indispozicí našeho ženského družstva. Vyhlídky nebyly zrovna nejlepší. Ale těžké to bylo pro všechny a náš tým opravdu morálně zabojoval. Vyválčili jsme parádní stříbrnou příčku, jen 2,5 bodů za vítěznou Olomoucí, před třetím Kladnem.

Druhé kolo se odehraje 21. 6. v Plzni. Budeme opět připraveni a těšíme se na teplé letní počasí.

Velká gratulace patří celému týmu – jeho atletkám , trenérům a masérce Lucce.

Vzhůru Brno!