V neděli 21.1. pokračoval závodní maraton v ostravské atletické hale, kde se v kategorii žactva představilo 9 našich atletů. Nejúspěšnější byla Natálie Křížková, která zaznamenala vítězství v běhu na 60m přek. v čase 9,19 a na 150m obsadila 2.místo /19,24/. Osobní rekord z tratě 800m si z Ostravy odvezla Denisa Spáčilová – 2:39,25. Obdobně si počínaly i holky v běhu na 150m, kdy všechny tři si o hodný kus vylepšily „osobáčky“: Veronika Knoflíčková-21,48s, Klára Rusmanová-22,08s a Zuzana Francová-22,64s. Navíc první dvě jmenované přidaly i osobní rekordy v běhu na 60m /8,64 resp.8,89/,  Helča Juříčková zvládla 300m za 47,17, což znamená také posun kupředu a poslední starší žákyně Míša Burianová se bohužel nedokázala v dálkařském sektoru vypořádat s rozběhem a tak zapsala tři křížky. A na závěr naši nejmladší: bohužel pro nemoc odjeli do Ostravy pouze dva – Jirka Sedláček a Anička Křehlíková. Ač oba roč. 2006, v závodě si počínali skvěle. Jirka obsadil ve vrhu koulí 7.místo za super výkon 7,71m, 60m zvládl v osobním rekordu 9,01 a v dálce jeho nejdelší pokus měřil 367cm. Anička Křehlíková nastoupila ve dvou skokanských disciplínách a v obou zapsala osobní rekordy, v dálce dokonce o půl metru – její nejdelší pokus měřil 404cm, ve výšce zvládla nejlépe 121cm, ale pokusy na 126cm byly velice nadějné.