Termíny významných závodů klubu v roce 2021

 

Zimní sezóna:

  • 23.02. 1. kolo atletické ligy mužů a žen – Praha, Stromovka
  • 30.02. 2. kolo atletické ligy mužů a žen – Praha, Stromovka
  • 03.02. Czech Indoor Gala – Ostrava
  • 05.02. Hvězdy v Nehvizdech, mezinárodní meeting – Nehvizdy u Prahy
  • 08.02. Kladno Indoor, mezinárodní meeting 2021
  • 09.02. 3. kolo atletické ligy mužů a žen – Praha, Stromovka
  • 05.-07.02.  MČR dospělých, juniorů, dorostu a žactva ve vícebojích – Praha, Stromovka
  • 16.02. Otrokovický halový meeting
  • 20.-21.02. MČR dospělých – Ostrava
  • 26.02. 4. kolo atletické ligy mužů a žen – Praha, Stromovka
  • 06.-07.03.  MČR juniorů, dorostu – Ostrava
  • 11.04.  MČR v přespolním běhu žactva a dorostu – Tábor

 

Hlavní sezóna:

  • 10.04. MČR v 1/2 maratonu – Pardubice  
  • 24.04. MČR v běhu na 10 000 m – Skalica 
  • 23.05. Mítink reprezentace ČAS I – Ostrava
  • 15.05. 1. kolo Slovenské atletické ligy – Košice
  • 30.05. MČR v maratonu – Praha
  • 02.06. Mítink reprezentace ČAS II – Plzeň
  • 05.06. 2. kolo Slovenské atletické ligy – Trnava
  • 05.06. 1. kolo družstev juniorek a juniorů + MMaSl jednotlivců – Olomouc
  • 06.06. 1. kolo družstev dorostenek a dorostenců + MMaSl jednotlivců – Zlín
  • 05.-06.06. MČR ve vícebojích žactva, dorostu, juniorů a dospělých – Třebíč
  • 8. 6. 1. kolo KPD mladšího žactva, sk. A – Brno
  • 12.06. 1. kolo 1. ligy žen sk. C – Olomouc
  • 13.06. 1.kolo 2. ligy žen sk. E – Znojmo
  • 13.06. 3. kolo Slovenské atletické ligy – Košice
  • 13.06. 3. Vzhůru Brno – Memoriál Josefa Sečkáře 
  • 16. 6. 1. kolo KPD st. žactva+MJmK jednotlivců (vybrané disciplíny)
  • 19.-20.06. Mistrovství ČR dorostu a juniorů – Kladno
  • 20. 6. Otevřené Mistrovství Brna ve víceboji přípravek – Brno
  • 23. 6. 2. kolo KPD st. žactva+MJmK jednotlivců (vybrané disciplíny)
  • 26.-27.06. Mistrovství ČR mužů a žen – Zlín
  • 27. 6. Mistrovství Jihomoravského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek – Hodonín
  • 03.07. 2. kolo 1. ligy žen sk. C – Uh. Hradiště
  • 03.07. ME v běhu do vrchu – Cinfaes (POR) ZRUŠENO
  • 03.07. 2. kolo 1. ligy žen sk. C – 
  • 03.07. 2. kolo 2. ligy žen sk. E –
  • 04.07. 1. kolo Extraligy žen – Brno
  • 08.-11.07. ME do 22-ti let – Tallinn (EST) 
  • 15.-18.07. ME juniorů – Tallinn (EST)
  • 07.08. Akademické MČR v atletice – Olomouc
  • 14.08. Mezistátní utkání juniorů CZE-SVK-HUN-POL-SLO – Znojmo
  • 17.-22.08. MS juniorů – Nairobi (KEN)
  • 21.08. 3. kolo 1. ligy žen sk. C – Břeclav
  • 21.08. 3. kolo 2. ligy žen sk. E – 
  • 22.08.  2. kolo Extraligy žen 
  • 26.-29.08. ME dorostu – Rieti (ITA) ZRUŠENO
  • 28.08. Mistrovství ČR do 22-ti let – Plzeň
  • 01.09. 4. kolo Slovenské atletické ligy – Trnava
  • 05.09. Mistrovství ČR družstev mužů a žen – Břeclav
  • 11.09. 2. kolo družstev dorostu a juniorů – Břeclav
  • 15.09. Finále Slovenské atletické ligy – Šamorín
  • 18.09. Mistrovství ČR žactva – Mladá Boleslav
  • 18.09. Mistrovství ČR v běhu do vrchu – Česká Třebová
  • 25.09. Mezistátní utkání žactva – Hodonín ZRUŠENO
  • 25.09. Mistrovství ČR družstev juniorek – Praha Eden
  • 26.09. Mistrovství ČR v silničním běhu na 10 km – Běchovice
  • 11.-14.11. MS v běhu do vrchu – Thajsko ZRUŠENO
  • 27.11. Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostu, juniorů, dospělých – Valašské Meziříčí
  • 12.12. ME v přespolním běhu – Dublin (IRL)

Kompletní termínová listina „Atletické soutěže I“ ZDE