Termíny významných závodů klubu v roce 2019

 

Dráha, mimo dráhu dorost, junioři, dospělí/ RN 2003 a starší/:

  • 30.03. MČR v přespolním běhu žactva  a dorostu – Mladá Boleslav
  • 24.04. Mistrovství ČR na 10 000 m – Břeclav
  • 05.05. 1. kolo družstev dorostu a juniorů – Vítkovice
  • 05.05. MČR v maratonu – Praha
  • 08.05. Velká cena Olomouce
  • 11.05. Mistrovství Moravy a Slezska jednotlivců – Vyškov
  • 13.-19.05. Mistrovství světa středních škol v atletice – Split
  • 18.05. 1. kolo Extraligy žen – Plzeň
  • 18.05. 1. kolo 1. ligy žen – Třinec
  • 18.05. 1. kolo 2. ligy žen – Vyškov
  • 25.05. 2. kolo družstev dorostu a juniorů – Olomouc
  • 25.05. Mistrovství ČR v běhu do Vrchu – Jánské lázně
  • 31.05.-02.06. Mistrovství ČR ve vícebojích – Zlín
  • 02.06. Mistrovství Jihomoravského kraje – Hodonín
  • 08.06. 2. kolo 1. ligy žen – Opava
  • 09.06. 2. kolo 2. ligy žen – Znojmo
  • 11.06. Praga Academica – Praha Strahov
  • 15.-16.06. MČR do 22-ti let – Praha Eden
  • 20.06. Zlatá tretra – Vítkovice
  • 22.06. 3. kolo 1. ligy žen – Uherské Hradiště
  • 23.06. 3. kolo 2. ligy žen – Jihlava
  • 28.-30.06. Mistrovství ČR dorostu a juniorů – Olomouc
  • 06.07. Mezistátní utkání juniorek CZE-SVK-POL-SLO-HUN – Maďarsko
  • 13.07. Mezistátní utkání dorostenek CZE-SVK-SLO-HUN – Slovensko
  • 18.-21.07. Mistrovství Evropy juniorů – Boras, Švédsko
  • 20.-28.07. EYOF – Baku, Azerbajdžán
  • 26.-27.07. MČR dospělých – Brno
  • 24.08. 2. kolo Extraligy žen – Praha
  • 24.08. 4. kolo 1. ligy – Břeclav
  • 25.08. 4. kolo 2. ligy – Hodonín
  • 07.-08.09. finále Extraligy, MČR družstev žen – Hodonín
  • 14.09. 3. kolo družstev dorostu a juniorů – Břeclav
  • 21.09. Evropský juniorský pohár družstev – Leiria
  • 28.09. MČR družstev juniorek – Plzeň
  • 29.09. MČR v silničním běhu na 10 km – Běchovice
  • 23.11. MČR v přespolním běhu juniorů a dospělých – Dříteč
  • 08.12. Mistrovství Evropy v přespolním běhu – Lisabon

Dráha mladší žactvo /RN 2006-2007/:

  • 28.04. Jarní závody – Brno, SG Botanická
  • 05.05. Mistrovství JmK – Břeclav
  • 09.05. I.kolo družstev – Blansko
  • 11.-12.05. MMaS ve vícebojích – Třinec
  • 13.06. II.kolo družstev – Brno- AC MS
  • 24.06.-26.6. LODM – Jablonec nad Nisou
  • 15.07. Pondělní mítink – Brno, AC Moravská Slavia Brno
  • 28.08. Memoriál Josefa Sečkáře – Brno, stadion VUT pod Palackého vrchem
  • 09.09.-11.9. EKAG – Brno, stadion VUT
  • 22.09. MMaS – Hranice
  • 26.09. finále JmK družstev – Blansko
  • 29.09. Mezikrajové utkání
  • 06.10. Finále Moravy družstev – Šumperk
  • 19.10. MMaS v přespolním běhu – Ostravice

Dráha starší žactvo /RN 2004-2005/:

  • 27.04. Morenda mítink – Brno
  • 05.05. I.kolo družstev – Břeclav
  • 08.05. Velká cena – Olomouc /vybraní závodníci/
  • 18.05. II.liga žen – Vyškov /závodnice družstva dospělých/
  • 26.05. MMaS – Znojmo
  • 09.06. II.liga žen  – Znojmo  /závodnice družstva dospělých/
  • 01.06. II. kolo družstev – Vyškov
  • 15.06. III.kolo družstev – Hodonín
  • 22.06. II.liga – Jihlava
  • 24.06.-26.6. LODM – Jablonec nad Nisou
  • 15.07. Pondělní mítink – Brno, AC Moravská Slavia Brno
  • 09.09.-11.09. EKAG – Brno, stadion VUT
  • 15.09. finále Moravy družstev – Uherské Hradiště
  • 20.09.-22.09. MČR jednotlivců – Kolín
  • 14.12. Mezikrajové utkání – Ostrava

Termínová listina hala, dráha 2019 komplet ZDE

 

Hala:

  • 08.12.  Mezikrajové utkání mladšího žactva – Ostrava
  • 14.12.  Vánoční hala mladšího žactva – Ostrava
  • 15.12.  Vánoční hala staršího žactva – Ostrava
  • 05.01.  Zahajovací závody – Ostrava
  • 07.01.  Akademické MČR – Praha, Strahov
  • 08.01. Středoškolský pohár Sportovních gymnázií – Ostrava
  • 12.01.  Krajský přebor Moravskoslezského kraje – Ostrava
  • 24.01.  Athletics Indoor I – Ostrava
  • 26.01.  Mezinárodní mítink – Indoor Track & Field Vienna – Vídeň
  • 26.01. Olympic Hopes V4 do 19-ti let, Bratislava
  • 27.01.  Elán meeting – Bratislava
  • 01.02.  Mistrovství MaS žactva – Ostrava
  • 02.02.  Mistrovství MaS dospělých, juniorů, dorostu – Ostrava
  • 05.02.  Athletics Indoor II – Ostrava
  • 8.-10.2.  MČR dospělých, juniorů, dorostu a žactva ve vícebojích – Praha, Stromovka
  • 16.-17.2.  MČR dospělých – Ostrava
  • 23.-24.2.  MČR juniorů, dorostu – Praha, Stromovka
  • 02.-03.03.  MČR žactva – Ostrava