Dnes se v ostravské hale uskutečnil mezinárodní atletický mítink Czech Indoor Gala. Na startu národního a hlavního programu jsme měli několik atletek. A jak si vedly?

V národním programu padaly osobní a klubové rekordy. Na 1500 m Natálie Hluší časem 4:32,01 min obsadila 5. místo a vytvořila si tak nejen osobní rekord, ale vytvořila také klubovní rekord juniorek v hale (dosavadní držela z roku 2018 A. Prokešová o hodnotě 4:33,46). Na 60 m př. si pro osobáček dosprintovala Veronika Nedvědová výkonem 8,73 s. V běhu na 800 m obsadila 2. místo Pavla Štoudková v čase 2:09,56 min, na 5. místě doběhla ve stejném závodě Eliška Kutrová za 2:18,44 min.

V hlavním programu mezinárodního mítinku se představily naše 2 překážkářky. Lépe si vedla Lucka Čuda Koudelová, která skončila celkově 14. v čase 8,48 s. Andy Zabloudilová obsadila 16. příčku za výkon 8,77.

Gratulujeme atletkám k osobním rekordům. Další zastávkou „covidové“ haly bude 5.2. mezinárodní mítink Hvězdy v Nehvizdech, kde se v akci představí naše výškařky.