Krosová sezóna se nezastavila ani na Svátek. V Jehnicích se dne 17.11. uskutečnil tradiční Běh 17. listopadu, který odstartoval letošní ročník oblíbeného Brněnského běžeckého poháru.
Naše atletky zaznamenaly 3 pódiová umístění. V ženách zvítězila na kopcovité trati 6,4 km Adéla Koláčková (23:24 min), v juniorkách na téže trati pak také vítězství získala Natálie Furchová (25:01 min). V dorostencích bral bronz Filip Špinár (25:20 min). Ve starších žákyních stříbrnou příčku vybojovala na trati 1,5 km Karolína Kuchyňková (5:58 min).
Neztratila se ani řada dalších našich atletek atletů od nejmenších kategorií až po dospělé. To je super! Závod byl výbornou přípravou pro nadcházející MČR v krosu, které se uskuteční příští týden ve Valašském Meziříčí.