O uplynulém víkendu v datu 28.-29.7. se na Kladně uskutečnilo MČR dospělých. Za tropického vedra do bojů zasáhlo několik našich atletek. Nejlépe si vedla kladivářka Katka Chlupová, která vybojovala bronzovou medaili v osobním rekordu 63,81 m a zaznamenala tak svůj nejlepší výsledek kariéry. Mistrovskou medaili“ získala po dlouhých 13-ti letech, naposledy jako juniorka. Potvrdila tak,že vrhačky dozrávají pomaleji. Ale tréninková píle a láska k atletice ji přinesly životní úspěch. Moc gratulujeme!

Ani naše další závodnice se neztratily. Pátá místa vybojovaly Pavlína Minářová v dálce (5,81 m) a Bára Klímová v trojskoku (12,13 m). Dvě šestá místa získaly Markéta Slavíková v disku za 44,79 m a Míša Vedrová v oštěpu s výkonem 44,68 m, který je jejím osobním rekordem! Na osmou příčku ještě dosáhla Lea Vargová v kouli za 12,40 m a Eliška Kutrová na 800 m za 2:21,46 (v rozběhu 2:12,73).