V rámci přípravy na MČR v krosu se naše děvčata zúčastnila otevřeného Mistrovství Slovenska v přespolním běhu, které se konalo v neděli 19.11. v Šamoríně. V super moderním sportovním areálu za 500 mil. Eur se běželo na dostihovém závodišti, které nabídlo sice rovnou, ale jinak velmi zajímavou trať se zatáčkami, přeskoky a umělými výběhy.
V kategorii juniorek na trati 4,15 km doběhla druhá Alice Prokešová (15:10), na bronzový stupínek pak vyšplhala Eliška Kalousová (15:22). Na stejné trati v dorostenkách si pro bronz doběhla Adéla Koláčková (15:24), šestá skončila Veronika Popelková (16:26). Děvčatům patří poklona, vypořádaly se s chladným, deštivým a větrným počasím a prokázaly stoupající formu před MČR, které se bude konat příští sobotu v Dlouhoňovicích.